DODAJ REKLAME
Konferencje dla:
Noclegi dla:
Zapraszamy na konferencje:Obiektów w notesie: 0


Przykładowy Obiekt - Konferencje
Max. liczba miejsc w ustawieniu:
120
90
200
Miejsc noclegowych: 55

Karpacz
woj.


Wykonanie: NETFACTORY - Zobacz nasze Portfolio
www.konferencje.net.pl

Z racji swojego położenia w północno-zachodniej części kraju miasto zyskało sobie miano doskonałego miejsca dla konferencji zagranicznych. Nadgraniczne położenie i dostęp do Morza Bałtyckiego przez żeglowną Odrę oraz Zalew Szczeciński zadecydowało o wzroście znaczenia gospodarczego w tym rejonie kraju. W Szczecinie odbywa się mnóstwo konferencji, warsztatów, szkoleń, targów i pokazów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku hotelarze przygotowali bogatą i urozmaiconą ofertę sal konferencyjnych, które spełniają wymagania największych perfekcjonistów. Kompleksowe wyposażenie to systemy audiowizualne pozwalające na wyświetlanie materiałów z projektora lub rzutnika, zestawy do wideokonferencji, systemy nagłośnieniowe i dyskusyjne i wiele innych elementów pomagających przeprowadzić konferencje w Szczecinie w najlepszy sposób.

Konferencje Szczecin to oferty hoteli, które zainspirują do tworzenia nowych rozwiązań technicznych, idei, poglądów i kierunków działań.

Konferencje Szczecin

Witamy Państwa na stronie konferencje.net.pl, stanowiącej cenne źródło informacji dla organizatorów szkoleń, konferencji i spotkań o charakterze biznesowym w Szczecinie. Serwis konferencje.net.pl zawiera nie tylko dane o obiektach z miejscowości Szczecin. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie sal konferencyjnych i sal szkoleniowych nie tylko w Szczecinie, ale także nad morzem, w górach, nad jeziorem, na nizinach i w innych miastach naszego kraju. Jeśli są Państwo właścicielami obiektu, oferującego sale konferencyjne w Szczecinie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą reklamy w serwisie konferencje.net.pl. Konferencje Szczecin - zapraszamy! zobacz: konferencje hotel Szczecin | obiekty konferencyjne Szczecin | konferencje w Szczecinie | hotel na konferencje w Szczecinie | konferencja w Szczecinie | hotel na konferencje Szczecin | obiekty konferencyjne w Szczecinie