Nadmorski **** - Hotel

Centrum jest idealnym miejscem do organizacji dużych lub małych szkoleń, konferencji, kongresów.
tel: 058 66 77 777
fax: 058 66 77 700
Gdynia
ul. Ejsmonda 2
fax: 058 66 77 700
Gdynia
ul. Ejsmonda 2
Liczba miejsc w wybranym ukadzie sal:
Opis konferencyjny:
| Sala: | teatralny | szkolny | bankietowy |
| Sala | 50 | 35 | 35 |
Opis konferencyjny:
Hotel Bartan dysponuje salą konferencyjną dla 35-50 osób. Sala z nowoczesnym wyposażeniem i światłem dziennym tworzy znakomite warunki do organizacji konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych.
Dla Gości zainteresowanych organizacją kameralnych spotkań oferujemy apartament biznesowy do 10 osób.
Dodatkowo do dyspozycji Gości jest terminal komputerowy ze stałym dostępem do internetu oraz możliwością kolorowych wydruków.
Centrum jest idealnym miejscem do organizacji dużych lub małych szkoleń, konferencji, kongresów, prezentacji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych.
Do dyspozycji jest w pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna o powierzchni 338mkw., mogąca przyjąć do 400 osób. Możliwy jest również podział na 4 mniejsze niezależnie funkcjonujące sale o zróżnicowanych powierzchniach. Przed wejściami do sal ko ferencyjnych znajduje się przestronny hall, dający możliwość dogodnej aranżacji np. punktu recepcyjnego, ekspozycji wystawienniczych czy stoisk promocyjnych.
W wyposażeniu sal zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i funkcjonalne, w pełni odpowiadające międzynarodowym standardom. Dotyczy to w szczególności standaryzacji wielkości ekranów, rodzajów rzutników multimedialnych, natężenia oświetlenia, charakterystyki i mocy nagłośnienia ogólnego.
Nad sprawnym przebiegiem wydarzenia zawsze czuwa wykwalifikowany i dyspozycyjny personel.
Polecamy
KONFERENCJE:
KONFERENCJE:
Zobacz
GDYNIA
GDYNIA
Gdynia, uważana przez wielu za najmniej ciekawą część aglomeracji gdańskiej, jest niewątpliwie doskonałym przykładem komunistycznej myśli budowlanej. To młode miasto, zbudowane na potrzeby ...Gdynia zobacz wicej






